TDK DVD+R 4,7GB 16x, 50ks (T19444)

Typ
DVD+R
Kapacita média
4,7 GB

• , zakoupeno v Velkoobchod EVI

• levna
    • uz jsem jich par vyhodil (cmc magnetics)

ujdou ale driv bejvaly lepsi

• , zakoupeno v CDR-Shop

Nákup v tomto obchodě doporučuji ostatním z toho důvodu, že zboží dojde včas, všechno co jsem si objednala. V dobré kvalitě a za dobrou cenu.

• , zakoupeno v CDR-Shop

Používám již delší dobu DVD TDK, která jsou nepotištěná. V obchodech nejsou k sehnání, stále mně jsou nabízená DVD s potiskem a ty já nepotřebuji..

Typ
DVD+R
Kapacita média
4,7 GB

TDK DVD+R, t19444, 50-pack, 4.7GB, 16x, 12cm, General, Standard, cake box, bez možnosti potisku

• , zakoupeno v Velkoobchod EVI

• levna
    • uz jsem jich par vyhodil (cmc magnetics)

ujdou ale driv bejvaly lepsi