MediaRange BD-R 25GB 4x, Printable, cakebox, 10ks (MR496)

Garantovaný nákup z atonery.cz

Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 1 233xDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 2 904xDalší informace

Typ
BD-R
Kapacita média
25 GB

• , zakoupeno v ALFA.cz

Super cena i kvalita,jinou značku nekupuji.

• - rozumná cena

Typ
BD-R
Kapacita média
25 GB

Moderní a cenově dostupné velkokapacitní média Blu-Ray značky MediaRange. Bílý povrch k potištění na inkoustové tiskárně, poskytuje spolehlivý zápis dat s kapacitou až 25 GB při maximální rychlosti zápisu až 4x. Je to tedy ideální řešení zálohování velkého množství dat, které si většinou vyžádá například kvalitní digitální video, fotografie, zvukové záznamy či další soubory. Média jsou balena po 10 kusech ve spindlu.

• Kapacita: 25GB
  • Typ média: BD-R potisknutelné
  • Max. zapisovací rychlost: 4x
  • Balení: spindl 10ks

3zákazníci nedoporučují produkt

• Z 10 ks jsem zkoušel vypálit 1/2 - 5 ks a ani jedno se nepovedlo
    • na vypal. externí LG BE06LU10 jiný nosič jiné značky jsem vypálil. Tak nevím zda-li moje vypalovačka podporuje medium
    • Blu-Ray ( HTL )
    • Ka-Po
  • , zakoupeno v ALFA.cz

Super cena i kvalita,jinou značku nekupuji.

• - rozumná cena
    • - vcelku kvalitní média - zatím byly jen ojedinělé problémy

Vcelku kvalitní média za rozumnou cenu

• HTL typ (lepsi zivotnost, kompatibilita)

Původně jsem chtěl koupit nějaké Verbatimy. Ale prodejce měl všechny typu LTH, to je novější/levnější typ, který nemusí být čitelných na starých přehravačích a má i prý kratší životnost. Tyto MediaRange jsou klasické HTL. Koupil jsem použitou vypalovačku na zálohy fotek, videa atd. a výpalil prvních 10 těchto medií bez chybičky a všechny šly přehrát na mém Blu-ray přehravači.

• levná

levná bd media

• , zakoupeno v Alza.cz

• Z deseti dodaných médií bylo 6 vadných, po půl roce nebyla data na na zbylých 4 kusech. Exportováno-vypáleno na běžné BD - LG, na které 50GB média Verbatim byla naprosto vpořádku.

Vše podstatné jsem již výše uvedl.

• , zakoupeno v suntech.cz

• Potisknutelná plocha
    • Slušná cena

Tato média používám už delší dobu, takže jsem po nich šel najisto. Narozdíl od konkurenčních Verbatimů se na ně dá vypalovat a potom to i po nějaké době přečíst (nevím jak to bude za delší dobu, ale po roce to zatím jde).
    Původně jsem před možná dvěma roky koupil právě tato, protože jsem se ošklivě spálil při nákupu verbatimů (podle tecenzí jsem nebyl jediný), které jsem od doby disket až do té doby považoval za výborné. Mám tedy zkušenost pouze se dvěma značkama, i když na trhu je výrobců více.
    Na krabičce se uvádí rychlost 4x, vypalovačka však tvrdí 2x, 4x a 6x.Ono je to stejně jedno, protože omezení rychlosti si musí udělat vypalovačka (použitý sw (true burner) kvůli chybě by to vypaloval jako 6x DVD a tedy tak hodinu a ne dvacet minut (rekord je 15:10, obvykle to je něco málo přes dvacet)). Vlastně o tohle se uživatel starat dneska nemusí.
    Co se mi líbí, oproti verbatimům je to, že bílá plocha je spojitá, není přerušena žádným logem - to je skoro neviditelně až v tom úzkém mezikruží (jak je ostatně u vypalovacích médií zvykem).
    Mysím, že můžu s klidným svědomím doporučit.
    Jo ještě něco, ono to mělo být spíš u recenze obchodu. Koupil jsem 5 balení a dostal jsem to krásně v krabici (narozdíl od alzy, kde jsem s tím musel zápasit, tady jsem to lehce odnesl).

bez problému

• , zakoupeno v ProdejDVD.cz

super

• , zakoupeno v ProdejDVD.cz

• Dlouhodbě používám a mohu hodnotit jako velmi kvalitní. Používám zejména potisknutelnou variantu.

Tato recenze bude krátká. Vše lze totiž vzjádřit stručně.
    Dlouhodobá naprostá spokojenost.