X-Site VHS 240min

X-Site E240 videokazeta VHS kazeta poskytuje jasné barvy a a dynamický zvuk i po mnohonásobném přehrání ideální pro každodenní použití 240 minut...
Doporučená nabídka elektrowagner.cz

Skladem • 1 varianta129 Kč100 % • 364 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v elektrowagner.cz

Kvalitní a osvědčené medium VHS od X Site nabízí kvalitní obraz i zvuk v HI-Fi kvalitě

• , zakoupeno v elektrowagner.cz

• spokojenost, jsem ráda, že jsme videokazety ještě vůbec někde sehnala a tento obchod mně vyšel ve všem vstříc

perfektní obchod po všech stránkách

jsem velmi spokojená

• - Některé kazety fungují, mají relativně kvalitní obraz a čistý zvuk
    • - Jediné na trhu, další se už téměř neprodávají
    • - Poměrně nízká cena, ačkoliv mohla by být levnější
    • - Z deseti zakoupených funguje de facto jen pět: Dvě mají horší kvalitu obrazu, pruhy se táhnou z jedné strany na druhou televize, tři mé video Philips VR910 okamžitě "vyplivlo", ani se nechtěly načíst
    • - Obaly kazet X-site jsou mírně požkozené
    • - jedna z kazet měla uvolněný systém otevírání krytu pro pásku

Videokazety VHS jsou dnes na trhu stále relativně dostupné, ačkoliv cena se stává mírně řečeno nesnesitelnou, a především, výběr je zcela jednoduchý - lze sehnat jen kazetu od této značky, X-Site, a to ve dvou spolehlivých obchodech (pokud nechcete kupovat přímo na stránkách dodavatele Datram za 39 kč, sám jim moc nevěřím). Od této firmy mají ale kazety daleko ke starým dobrým kazetám BASF/Emtec, Maxell, TDK, Sony apod. Koupil jsem si je především proto, abych nemusel přes bazary shánět od pochybných lidí staronové kazety, o jejichž kvalitě a skladování se může jen spekulovat. Když jsem je vyzkoušel, a nahrál první dvě minuty, u pěti jsem se setkal s dobrou až velmi dobrou kvalitou, na úrovni, jakou od nich očekávám. Další dvě měly mírné problémy, zvuk zůstal dobrý, ale obraz nikoli. Setkal jsem se s několika výpadky obrazu, a s převelice chybami na obraze jako takovém. Zbylé tři kazety jsem se pokoušel spustit, ale video mi je vrátilo zpět po marné snaze roztočit pásek. Když jsem se pokoušel opakovaně, jedna páska se přetrhla. Tyto kazety v celkové ceně 207 korun se pokusím reklamovat, a věřím v úspěch. I přese vše produkt doporučuji!

perfektní obchod po všech stránkách

jsem velmi spokojená